1. Przejdź do Treść
  2. Przejdź do Menu główne

Data publikacji w serwisie: 17 stycznia 2024 r.

Zaproszenie na seminarium dydaktyczne

W imieniu Pani Prorektor ds. studenckich i kształcenia prof. Joanny Wójcik serdecznie zapraszamy do udziału w seminarium dydaktycznym Sieć entuzjastów. Wymiana doświadczeń z projektu Doskonałość dydaktyczna uczelni i zapowiedź projektu Dydaktyka akademicka: rozwój.

Będzie to okazja do spotkania z uczestnikami szkoleń z metod kształcenia problem-based learning oraz flipped classroom, którzy podzielą się swoimi pierwszymi doświadczeniami z przeprowadzenia całego cyklu zajęć tymi metodami. W seminarium wezmą również udział autorzy innowacyjnych materiałów cyfrowych do zajęć.

Nie jest to jednak koniec działań promujących nowoczesną dydaktykę na UAM. Już teraz chcielibyśmy zapowiedzieć nowy projekt – Dydaktyka akademicka: rozwój – z nadzieją na poszerzanie sieci entuzjastów.

Seminarium odbędzie się 26 stycznia 2024 r. w godz. 9.30–14.30 w Sali XVII w Collegium Minus.

Zachęcamy do zapoznania się z programem spotkania.

Wszystkie zainteresowane tą tematyką osoby zapraszamy do udziału (bez konieczności wcześniejszej rejestracji), a na dobry początek zachęcamy do obejrzenia filmu o pierwszym roku naszych doświadczeń z wdrożenia metody PBL na UAM!