Data publikacji w serwisie: 20 kwietnia 2021 r.

Głosowanie na najlepszych dydaktyków

Już po raz piąty studentki i studenci UAM mogą wziąć udział w głosowaniu na najlepszych dydaktyków ze swoich wydziałów. Wybranym w ten sposób laureatom zostanie przyznana nagroda Praeceptor Laureatus.

Plebiscyt trwa od 15 kwietnia do 15 maja 2021 r. Głos można oddać w serwisie USOSweb (zakładka Dla wszystkich, moduł Wybory), w którym znajduje się lista pracowników nominowanych do nagrody.

Zgodnie z regulaminem nagrody Praeceptor Laureatus kandydaci do niej wyłaniani są spośród nauczycieli akademickich, którzy uzyskali najwyższe noty w ankietach studenckich oceniających zajęcia dydaktyczne.

Nagroda została ustanowiona przez JM Rektora prof. UAM dr. hab. Andrzeja Lesickiego w 2017 r. i od tego czasu przyznawana jest co roku.

Zachęcamy naszych studentów i studentki do udziału w głosowaniu.