1. Przejdź do Treść
  2. Przejdź do Menu główne

Data publikacji w serwisie: 9 marca 2023 r.

Zapisy na Warsztaty Dydaktyczne UAM 2022/2023

Zapraszamy nauczycielki i nauczycieli akademickich oraz doktorantki i doktorantów do udziału w szóstej edycji Warsztatów Dydaktycznych UAM.

Tegoroczna oferta to czternaście kursów o zróżnicowanej tematyce i praktycznym charakterze. Pracowniczki i pracownicy UAM, dobrowolnie dzieląc się umiejętnościami i doświadczeniami, poprowadzą szkolenia wspierające dydaktykę m.in. w obszarach:

  • wykorzystania narzędzi cyfrowych
  • technik tworzenia materiałów audiowizualnych
  • pracy z głosem
  • skutecznej komunikacji
  • prawa autorskiego
  • metod kształcenia i egzaminowania.

Wszystkie kursy odbywać się będą w poniedziałki w blokach czasowych: 17.00–18.30 / 18.30–20.00. Część z nich zaplanowana została w formie spotkań zdalnych, część będzie miała miejsce w siedzibie uczelni.

Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem warsztatów (aktualizacja z 24.05). Szczegółowe informacje o zbliżających się kursach oraz formularze zapisów będą pojawiały się sukcesywnie w kalendarzu wydarzeń Biura Jakości Kształcenia w intranecie UAM.

Udział w kursach jest nieodpłatny. Liczba miejsc na poszczególne kursy jest ograniczona – o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Po zawiązaniu się grupy wszystkie osoby, które zapisały się na kurs, zostaną o tym powiadomione.

Zapisy na pierwsze warsztaty zaczynają się 13 marca 2023 r.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy (jakosc[at]amu.edu.pl) lub telefoniczny (+48 61 829 24 33).

Zachęcamy Państwa do udziału w projekcie!