1. Przejdź do Treść
  2. Przejdź do Menu główne

Data publikacji w serwisie: 8 marca 2024 r.

Warsztaty Dydaktyczne UAM 2023/2024

Szanowni Państwo, 

rozpoczynamy siódmą edycję Warsztatów Dydaktycznych UAM, odbywających się w tym roku pod hasłem “Zwiększanie kompetencji cyfrowych – doskonalenie multimedialnego warsztatu dydaktycznego”. 

Tegoroczna edycja stanowi kontynuację idei przewodniej projektu opierającej się na stworzeniu platformy służącej wymianie umiejętności, doświadczeń i dobrych praktyk przez pracowników dydaktycznych UAM. To jednocześnie doskonała okazja do integracji całej społeczności akademickiej, zwłaszcza przedstawicieli różnych dyscyplin naukowych. 

Dobór tematyki szkoleń jest odpowiedzią na konkretne potrzeby uczestników, a warsztaty prowadzone przez pracowników dla pracowników będą obejmować zagadnienia m.in. w następujących obszarach wsparcia dydaktyki: 

  • projektowanie uniwersalne 
  • realizacja materiałów wideo w dydaktyce 
  • nagranie i obróbka mowy 
  • doskonalenie prezentacji multimedialnych 
  • ochrona własności intelektualnej 
  • zajęcia dla doktorantów. 

Wszystkie kursy odbywać się będą w poniedziałki lub wtorki w blokach czasowych: 17.00–18.30 lub 18.30–20.00. Część z nich zaplanowana została w formie spotkań zdalnych na platformie MS Teams, natomiast część będzie miała miejsce w siedzibie uczelni. 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem warsztatów – znajdują się w nim linki do zapisów, które rozpoczną się 18 marca o godz. 21:00. Wszelkie aktualizacje dotyczące kursów będą sukcesywnie pojawiać się na stronie jakosc.amu.edu.pl. Osoby zainteresowane otrzymywaniem tych informacji drogą mailową zachęcamy do wpisania się na listę mailingową

Udział w kursach jest nieodpłatny. Liczba miejsc na poszczególne kursy jest ograniczona – o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Po zawiązaniu się grupy wszystkie osoby, które zapisały się na kurs, zostaną o tym powiadomione. 

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy (jakosc[at]amu.edu.pl) lub telefoniczny (+48 61 829 24 34). 

Zachęcamy Państwa do udziału w projekcie!