Data publikacji w serwisie: 6 kwietnia 2023 r.

Specjalna edycja Warsztatów Dydaktycznych UAM

Szanowni Państwo,

mam przyjemność zaprosić Państwa – nauczycielki i nauczycieli akademickich, doktorantki oraz doktorantów – do udziału w specjalnej edycji Warsztatów Dydaktycznych UAM. Seminarium dydaktyczne przeprowadzi dla nas gościnnie prof. Bernold Hasenknopf z Sorbonne Université.

Prof. Hasenknopf jest nie tylko wybitnym naukowcem zajmującym się chemią supramolekularną, to również dydaktyk zaangażowany w rozwijanie na swoim uniwersytecie innowacyjnych metod kształcenia.

Temat spotkania brzmi: Student-centered learning: why? how? i będzie ono poświęcone koncepcji kształcenia skoncentrowanego na studencie w szkolnictwie wyższym oraz jej praktycznemu zastosowaniu na poziomie zajęć. Przedstawione zostanie narzędzie do planowania kursu wykorzystującego podejście student-centered learning.

Seminarium będzie miało miejsce w poniedziałek 17 kwietnia br. w godz. 12.30–14.30 w Sali Senatu. Językiem wykładowym będzie angielski.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu zachęcam do skorzystania z formularza rejestracyjnego.

prof. dr hab. Joanna Wójcik
Prorektor ds. studenckich i kształcenia