1. Przejdź do Treść
  2. Przejdź do Menu główne

Data publikacji w serwisie: 9 lutego 2021 r.

Warsztaty Dydaktyczne UAM

Szanowni Państwo,

już po raz czwarty mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w Warsztatach dydaktycznych UAM (WD UAM), ogólnouniwersyteckim projekcie wymiany doświadczeń w zakresie prowadzenia dydaktyki oraz integracji kadry akademickiej.

Planujemy, aby tematem przewodnim tegorocznych warsztatów była metodyka kształcenia zdalnego. Kształcenie na odległość, wdrożone w pełnym wymiarze ze względu na ograniczenie funkcjonowania uczelni w czasie epidemii COVID-19, okazało się jednym z większych wyzwań dydaktycznych ostatnich miesięcy, a zarazem otworzyło przed nami nowe możliwości.

Nie zamykamy się jednak na inne propozycje i zachęcamy do zapoznania się z listą tematów zgłaszanych przez uczestników poprzednich edycji warsztatów (lista tematów). Być może tematyka ta będzie dla Państwa inspiracją.

Osoby, które w roku akademickim 2020/2021 chciałyby prowadzić kurs w ramach WD UAM, prosimy o wysłanie zgłoszenia do 17 lutego 2021 r. (formularz zgłoszenia).

Ewentualne pytania dotyczące zgłaszania i organizacji warsztatów można kierować na adres jakosc[at]amu.edu.pl.

Zachęcam Państwa do udziału w tym projekcie i podzielenia się swoimi umiejętnościami i wiedzą z innymi nauczycielami akademickimi.

Z wyrazami szacunku
prof. dr hab. Joanna Wójcik
Prorektor ds. studenckich i kształcenia